תכניות דיאטה וירטואליות

אין ספק שכל המידע שאנחנו צריכים נמצא היום ברשת. אי שם, בין עמודי התוצאות של גוגל והרשתות החברתיות נמצאים תפריטי דיאטה, תכניות אימון ושלל טיפים שיכולים לעזור לנו לעמוד במטרה שעומדת לנגד עינינו. הבשורה החשובה עוד יותר היא שגם מי שזקוק לתמיכה, מעקב וייעוץ אישי כבר לא צריך להגיע למפגש שבועי, לצאת מוקדם מהמשרד ולעמוד בפקקים בדרך לפגישה עם התזונאי. הכל נמצא במרחק הקשה אחת על המקלדת.

 

מגוון האפשרויות

מי שרוצה להוריד כמה קילוגרמים לקראת אירוע גדול או כדי להכין את הגוף לקיץ, ישמח לדעת שכל המידע הנחוץ לו נמצא ברשת. באתרים שונים תוכלו למצוא תכניות מפורטות שכוללות גם שיחה עם תזונאי – בין אם באמצעות הטלפון, שיחת וידאו בסקייפ או התכתבות במיילים. בתהליך המרוחק הזה תוכלו לשתף את בעל/ת המקצוע בכל הפרטים החשובים, לרבות פרטים טכניים כמו גובה, משקל נוכחי ומשקל מטרה. באותה הזדמנות תקבלו תפריט שמותאם לסדר היום שלכם וגם כלים שיעזרו לכם לצאת לדרך, להתמודד עם אתגר הקניות ולהכניס ללוח הזמנים תכנית אימונים אישית. מי שעבר את התהליך או זקוק לדחיפה קטנה יוכל לקבל גם לא מעט מידע על פתרונות נוספים, לרבות שאיבת שומן בירכיים, אחד המקומות הבולטים ביותר – בעיקר בעונת הביקיני.

 

המקום לערוך סקר שוק

גם אם תבחרו בכל זאת בגישה הפרונטלית ותגיעו לפגישות ייעוץ בחדר הכושר או אצל הדיאטנית, האינטרנט הוא המקום המושלם להתחיל ממנו. זאת משום שהוא יאפשר לכם לקרוא סיפורים אישיים של לקוחות אחרים, לגלות מה עובד קצת יותר, וגם להשוות מחירים. האינטרנט הוא מקור מידע עשיר ומרתק כל כך, עד שאין ספק שהוא יאפשר לכם לקבל החלטות בצורה טובה הרבה יותר, בין אם אתם מחפשים לעשות דיאטה, בין אם אתם מחפשים רופא מקצועי לצורך מילוי קמטים שיגרום לכם להרגיש (ולהיראות) צעירים יותר, ובין אם אתם זקוקים לרעיונות טובים לסטיילינג מחמיא שיטשטש את המשקל שהצטבר.

 

מתחילים בהחלטה

הצעד הראשון והחשוב ביותר, עוד לפני שתתחילו לחקור את גוגל מכל כיוון אפשרי, הוא קבלת ההחלטה. רק לאחר שתהיו בטוחים בכל מאודכם שהתהליך הזה הוא הנכון לכם, תוכלו לבחור את הדרך המתאימה לכם ביותר. אירוע גדול שמתקרב בצעדי ענק עשוי לדרוש מכם מחויבות גדולה יותר, וגם משטר דיאטה קפדני, בעוד הכנה לקיץ כבר בתחילת החורף תאפשר לכם לעבוד בצורה מתונה ולהגיע לחוף הים לא רק עם גזרה חלומית, אלא גם אורח חיים בריא וטוב יותר, שיאפשר לכם לשמור על התוצאה לאורך זמן.