3 אפליקציות שיעזרו לכם בתכנון החתונה

האירוע הזה הוא ללא ספק גדול ומרגש. חלקנו חולמים עליו מילדות, אחרים גילו את האהבה קצת יותר מאוחר ואיתה גם את הרומנטיקה. כך או כך אנחנו נדרשים לתכנן חתונה, וזו בהחלט משימה לא קטנה שכוללת שורה של פרטים קטנים וגדולים, יקרים פחות או יותר. איך עושים את זה? כמובן שיש שפע של רעיונות וטיפים שתוכלו לקבל מזוגות שעברו את זה לפניכם, אבל בעידן הסאמרטפונים אתם יכולים להיעזר גם באפליקציות הקיימות, ושלוש מהן לפניכם.

 

אפליקציות לניהול משימות

יש לא מעט אפליקציות שעוזרות לנו לנהל משימות, וכשמדובר בתכנון חתונה – האפליקציות הללו נעשות חשובות עוד יותר. אז נכון, תכנון חתונה לא אמור להיות כל כך מלחיץ, מורכב ומסובך. מצד שני, יש כל כך הרבה מה לעשות שאין באמת דרך טובה יותר להשתלט על הכל. זה הזמן להתחיל לפרק את המושג הגדול הזה לחלקים קטנים יותר ולקבוע מועדי ביצוע. מתחילים כמובן עם סיור באולמות וגני אירועים כמו הבאר של סבא או האחוזה, ממשיכים עם תקליטן וצלם ולא שוכחים לרשום גם משימות כמו עיצוב (וחלוקת) הזמנות, עיטור רכב החתונה והזמנת חדר בבית מלון לליל הכלולות, כי מגיע לכם ליהנות כמו שצריך בסוף התהליך הזה.

 

פינטרסט (Pinterest)

או אולי לא אפליקציה המיועדת לתכנון חתונה, אבל זה לא אומר שהיא לא תעורר בכם השראה. בלוח השעם הזה אתם יכולים לנעוץ כל מה שמעניין אתכם, וכך לצפות בפריטים משמעותיים שמרכיבים את החתונה שלכם. אתם אמורים לבחור את עיצוב העוגה שלכם? בפינטרסט יש אינסוף תמונות של עוגות מרהיבות שעוצבו בהתאם לאירועי קונספט או לבקשת הקהל. את עומדת להגיע לסלון הכלות של טלי ומריאנה, יואב ריש או אייזן שטיין? התחילי ואספי כמה דוגמאות לעיצובים שמושכים אותך יותר. הכל נעשה קל יותר כשיש היצע רחב ועשיר לנגד עינינו.

 

עיצוב ההזמנות

אפליקציה נוספת שכדאי להכיר היא inviter, כלי נהדר למי שרוצה לתכנן הזמנה דיגיטלית וגם לשלוח אותה דרך הטלפון. החיסרון העיקרי בדרך הזו הוא שמדובר בהזמנה לא מאוד אישית, ויש לנו כמה וכמה אורחים שמתגעגעים להזמנה הקלאסית עם המעטפה הנוצצת והסרט. היתרון הגדול – מעבר לחיסכון הכספי – הוא שמדובר בהזמנה ידידותית לסביבה, ואתם בהחלט יכולים להציג את לחברים שלכם עם ההסבר הזה. אגב, תוכלו גם לקבוע את סידורי הישיבה באמצעות האפליקציה הזו, וזה פיצ'ר חשוב בהחלט.