3 דרכים להשלים הכנסה דרך האינטרנט

אנחנו עובדים קשה, ובכל זאת מרגישים שהמשכורת שלנו לא מספיק טובה, או לפחות – לא מספיקה. כדי שנוכל לחסוך קצת לדירה, לצאת למסעדה ואולי לנסוע לחו"ל פעם בשנה או שנתיים, אנחנו צריכים עוד הכנסה. הבשורה הטובה היא שעם האינטרנט יש לכם כמה וכמה דרכים לעשות זאת, ולפניכם שלוש רעיונות מוצלחים במיוחד.

 

למכור את התמונות היפות שלכם

אתם חובבי צילום ויש לכם את היכולת ללכוד כמה תמונות יפות במיוחד. אולי יצאתם למסעדה וצילמתם מנה משגעת ביופייה, צילמתם את הכלב ברגע קסום על שטיח הצמר הצבעוני או תיעדתם תופעת טבע נדירה שנראית נפלא מבעד לעדשת המצלמה. כל אחד מהרגעים האלה הוא מתכון בטוח לתמונה מעולה, שאפשר למכור. איך זה עובד? בעידן של היום יש לא מעט עסקים קטנים ומעצבים שזקוקים לתמונות חדשות ויפות לצורך עיצוב מודעות או לשילוב בבלוגים שהם כותבים. על פי החוק, הם גם חייבים להשתמש רק בתמונות שעליהן שילמו או בתמונות מקוריות שלהם, כמובן. אם תמכרו תמונה אחת בכמה דולרים תגלו שאתם יכולים להשלים הכנסה בלי להתאמץ, רק בזכות כישרון הצילום שלכם.

 

לפתוח חנות אינטרנטית קטנה באי-ביי או אמזון

אתם לא באמת צריכים לפתוח חנות, ואין סיבה שתפנו את הזמן כדי להתמודד עם ניהול מלאי, גיוס עובדים ותשלומי שכירות או ארנונה. אתרים כמו eBay ואמזון מאפשרים לכם למכור מוצרים דרכם, וכך אפשר לשלשל עוד כמה שקלים לחשבון הבנק, בלי לצאת מהבית. כפכפים לקיץ, כיסוי לטלפון או צעצוע מדליק לילדים, כל אחד מאלה מביא עמו פוטנציאל לא מבוטל להכנסה יפה נוספת. באופן כללי ישנם היום קורסים (מקוונים כמובן) שבהם תוכלו ללמוד איך לעשות את זה נכון, איך להרוויח טוב וגם איך לבחור מוצר מתאים. אתם יכולים לנסות גם לבד, אבל אל תקפצו למים לפני שתלמדו את השוק היטב ותגלו איפה באמת משתלם לכם למכור, ואיזה מוצר.

 

סקרים וקבוצות מיקוד

הדעה שלכם שווה כסף, וסופסוף יש לכם דרך להוכיח שהמשפט הזה מדויק להפליא. חברות שונות זקוקות לחוות הדעת של הצרכנים לפני שהן משיקות מוצר חדש או מחליטות לצאת בקמפיין גדול ועתיר תקציב. כדי לפעול נכון הן מוכנות לשלם לחברי קבוצת המיקוד שיטעמו את המוצר לפני כולם או יביעו עמדה בנושא כלשהו. באופן דומה, אתם יכולים גם לבצע סקרים מהבית, דרך המחשב, ובכמה רגעים של עבודה לקבל עוד כמה שקלים. שווה בהחלט.